top of page

Programy pro dospělé

Naše široká nabídka pro dospělé zahrnuje základní programy o filozofování s dětmi, dlouhodobé spolupráce, nebo individuální konzultace. Vše probíhá formou filozofování, které podporuje měkké dovednosti jako jsou například spolupráce, dialog, naslouchání a analýza. Pro žádný program nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti s filozofií.

Snímek obrazovky 2022-03-21 v 13_edited.jpg

Interaktivní přednáška

Co je to Filozofie pro děti?

Účastníci se aktivně zapojí do filozofického zkoumání a vyzkouší si různé techniky na podporu dotazování.  ​

Na co se zaměříme: Co je Filozofie pro děti? Jak podporuje filozofie kreativní a kritické myšlení? Myslíme, ale myslíme správně? Jak zapojit filozofii do svého oborového předmětu?  ​

Vhodné pro učitele, lektory, vysokoškolské studenty a rodiče

CENA 120 min / 2900 Kč + cestovné z Prahy

MÁM ZÁJEM

INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA

Workshop

Jak uvést Filozofii pro děti do praxe?

Otázky, které nás budou provázet: Co je to Filozofie pro děti? Proč zapojit filozofii do výuky? Jak může filozofie zlepšit výuku? Co je to zkoumající společenství? Jak probíhá filozofování s dětmi? ​

Co si můžete vyzkoušet: Ukázkovou hodinovou lekci, kdy se účastníci zapojí do filozofického zkoumání (mluvím - poslouchám - myslím) stejně jako to probíhá s žáky. ​ Vhodné pro učitele, lektory, vysokoškolské studenty a rodiče.

CENA 4x45 min / cena 5200 Kč + cestovné z Prahy

MÁM ZÁJEM

Kant.tif
workshop
Snímek obrazovky 2022-03-21 v 12.48_edited.jpg

Pro jednotlivce

Aktuálně vypsané kurzy

Pro jednotlivce pravidelně vypisujeme interaktivní semináře a workshopy. Jejich aktuální nabídku najdete na našem e-shopu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZDE

Pro jednotlivce

Filozofické konzultace

Prostřednictvím filzofického dialogu je možné odhalit struktury našeho myšlení a lépe porozumět sami sobě. Konzultace je tak vhodná pro porozumění cílům a motivacím, které používáme ve své práci i v osobním životě.

VÍCE O FILOZOFICKÉ KONZULTACI

29_edited.jpg

Nabídka pro školy, veřejné instituce a firmy

Podívejte se na naši rozšířenou nabídku, ve které kromě jednorázových setkání nabízíme i dlouhodobé spolupráce pro zavedení filozofování mezi vaše kolektivy. Pracujeme s třídními sbory, manažery projektu a nebo i rodiči.

VÍCE O NABÍDCE PRO ŠKOLY

VÍCE O SPOLUPRÁCI S FIRMAMI

bottom of page